Производи

Нашите асортименти покриваат декоративни светилки и комерцијални осветлувања.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
GIGA осветлување класичен дизајн на ентериер 0465

GIGA осветлување класичен дизајн на ентериер 0465

LED таванот& LED Pendant 0465 серијаСтил: модерна светилка, современа светилка, домашна декоративна светилкаМатеријал: железо + акриликГолемина: Диа. 400mm / 600mm / 800mmLUMEN: 80-85LM / W, DIMMABLEБоја: песочна бела / песочна црна / златна четка / дрвена сликаИзвор на светлина: LED 2835Сертификат: CE / CB / VDE / TUV / UL / ETL / SAA
GIGA осветлување класичен дизајн на ентериер 0512

GIGA осветлување класичен дизајн на ентериер 0512

ПендаренСерија бр.: 0512Стил: Постмодернизмот светилкаМатеријал: нерѓосувачки челик& АкриликГолемина: Диа. 550mm / 800mm.Заврши: СликарствоИзвор на светлина: LED 3030Сертификат: CE / CB / VDE / TUV / UL / ETL / SAA
GIGA осветлување класичен внатрешен дизајн 20210

GIGA осветлување класичен внатрешен дизајн 20210

Gigalighting во бр. 36, Zhongshan два пати, Shiqi, Zhongshan, Гуангдонг, Кина (Поштенски код: 528400) Главни производи 20210.Со богато производство искуство, постојано дознава странска напредна технологија и воведува софистицирана опрема. Освен тоа, имаме систем за управување со звук за управување со строги инспекции за квалитет. Сето ова обезбедува поволни услови за производство на висок квалитет.
GIGA осветлување класичен внатрешен дизајн 20169

GIGA осветлување класичен внатрешен дизајн 20169

LED тавански светилка, LED приврзоциМатеријал: алуминиум + железо + акриликГолемина: Диа. 420mm / 600mm / 800mmLUMEN: 4300LM, 5270LM, 8600LMБоја: песочна бела / песочна црна / златна браниранаИзвор на светлина: LED 2835Сертификат: CE / CB / VDE / TUV / UL / ETL / SAA

OEM / ODM услуги

GIGA осветлување е професионален производител на светилки и исто така моќен трговски партнер за LED ставки и проекти. Со над 25 години искуство за производство на производи за осветлување на европските пазари, ние несомнено веруваме дека сме трпеливи, ние сме сигурни, ние сме одговорни и ние сме страсни. Ние знаеме, со повеќе трпеливост и повеќе разумност, ќе имаме повеќе можности да понудиме подобри решенија за нашите клиенти. Значи, ние секогаш истрајуваме во "со цел извонредност, ориентирана кон луѓето, доверба и победа во духот на студијата и претпријатијата".

1. Нашиот дизајн: Покрај нашата извонредност на ODM бизнис, ние исто така нудиме конкурентска OEM услуга

2. Искусен: Повеќе од 25 години професионални производители на домашна декорација, вашиот доверлив партнер.

3. OEM / ODM: Ние веќе испраќаме стотици наши производи на клиенти во различни земји секоја година

Случај

Воспостави солидна врска со мејнстрим пазарот

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Висококвалитетен стандард работи преку дизајн и производство.

За нас

GIGA осветлување е професионално и долготрајно осветлување производител и извозник. Поддржано за повеќе од 25 години производство на светилки само за извоз, ние сме послужени клиенти во Европа, Северна Америка и Јужна Америка постојано.

 

Почнувајќи од наједноставните рефлектори, GIGA осветлување обрнува внимание на потребите на европските и американските клиенти. Почнавме од прилагодувањето на примерокот обезбедени од клиенти и постепено акумулирано искуство во дизајнот на производството. Со нашето разбирање на структурата на производот и убавината на светлината и сенката, постепено го развивме нашиот сопствен дизајн на производи.

 

Денес, GIGA осветлување има две производни бази во градот Zhongshan, провинцијата Гуангдонг, Кина, со повеќе од 1000 производи. Имаме широк спектар на производи. Врз основа на модерен стил, производите покриваат затворен кон отворен, украсен за комерцијални.

 

GIGA осветлување влезе во областа на ЛЕР долго време. Од 2013 година, развивме сопствен LED систем на производи. Уделот на ЛЕР производи исто така се зголеми брзо. Комбинацијата на ЛЕР и возач, контролата на квалитетот на електричните компоненти и зрелата примена на удобноста на светлината се јадрото на конкурентноста на осветлувањето на Гига.

 

Во текот на изминатите 25 години, GIGA осветлување презеде "нека луѓето уживаат во убавината, удобноста и топлината потекнува од светлина и сенка" како своја визија, и е посветена на напредок со најновите дизајни и мода, но изненадувачки во совршен систем за квалитет и прифатлива Цени.

 

Во 2021 година, "филозофијата на Kyocera" е отелотворена со секој колега по срце.

 

Повеќе задоволство од нашите клиенти во подобар квалитет и услуга ќе остане на нашиот приоритет засекогаш!

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Ако имате повеќе прашања, пишете ни

Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски