Produkte

Asortimet tona mbulojnë llambat dekorative dhe ndriçime komerciale.

LEXO MË SHUMË
GIGA Ndriçimi i dizajnit klasik të brendshëm 0465

GIGA Ndriçimi i dizajnit klasik të brendshëm 0465

Tavan të udhëhequr& LED PENDANT 0465 SERIESStili: llambë moderne, llambë bashkëkohore, llambë dekorative në shtëpiMateriali: hekuri + akrilikMadhësia: Dia. 400mm / 600mm / 800mmLumen: 80-85lm / w, dimmableNgjyra: Sandy White / Sandy Black / Artë e krehur / Pikturë druriBurimi i dritës: LED 2835Certifikata: CE / CB / VDE / TUV / ul / ETL / SAA
Giga Ndriçimi i dizajnit të brendshëm klasik 0512

Giga Ndriçimi i dizajnit të brendshëm klasik 0512

VarëseSeria nr.: 0512Stili: llambë postmodernismMateriali: Stainless Steel& AkrilikMadhësia: Dia. 550mm / 800mmMbaro: PikturëBurimi i dritës: LED 3030Certifikata: CE / CB / VDE / TUV / ul / ETL / SAA
GIGA Ndriçimi i dizajnit klasik të brendshëm 20210

GIGA Ndriçimi i dizajnit klasik të brendshëm 20210

Gigalighting në Nr. 36, Zhongshan Dy rrugë, Shiqi, Zhongshan, Guangdong, Kinë (kodi post: 528400) Produktet kryesore 20210.Me përvojë të pasur të prodhimit, vazhdimisht mëson teknologji të huaj të huaj dhe prezanton pajisje të sofistikuara. Përveç kësaj, ne kemi një sistem të menaxhimit të cilësisë së shëndoshë për të kryer inspektime të rrepta të cilësisë. E gjithë kjo siguron kushte të favorshme për prodhimin e cilësisë së lartë.
GIGA Ndriçimi i dizajnit të brendshëm klasik 20169

GIGA Ndriçimi i dizajnit të brendshëm klasik 20169

Llambë tavan LED, varëse LEDMateriali: Alumini + Hekuri + AkrilikMadhësia: Dia. 420mm / 600mm / 800mmLumen: 4300lm, 5270lm, 8600lmNgjyra: Sandy White / Sandy Black / Golden krehurBurimi i dritës: LED 2835Certifikata: CE / CB / VDE / TUV / ul / ETL / SAA

Shërbimet OEM / ODM

Giga Ndriçimi është një prodhues profesional llambë dhe gjithashtu një partner tregtar i fuqishëm për sendet dhe projektet LED. Me mbi 25 vjet përvojë për prodhimin e produkteve të ndriçimit në tregjet evropiane, ne nuk dyshojmë se ne jemi të durueshëm, jemi të besueshëm, ne jemi përgjegjës dhe ne jemi të pasionuar. Ne e dimë, me më shumë durim dhe më shumë diskutime, do të kemi më shumë mundësi për të ofruar zgjidhje më të mira për klientët tanë. Pra, ne gjithmonë vazhdojmë të "me qëllim të përsosmërisë, të orientuar drejt njerëzve, besimit dhe të fitojë në frymën e studimit dhe sipërmarrësit".

1. Dizajni ynë: Përveç përsosmërisë sonë në biznesin ODM, ne gjithashtu ofrojmë shërbim kompetent OEM

2. Përjetuar: Më shumë se 25 vjet prodhuesit profesional të dekoratave në shtëpi, partneri juaj i besueshëm.

3. OEM / ODM: Ne tashmë dërgojmë qindra produkte tona për klientët në vende të ndryshme çdo vit

RAST

Krijoi një marrëdhënie të fortë me tregun e zakonshëm

LEXO MË SHUMË
Standardi i cilësisë së lartë kalon përmes dizajnit dhe prodhimit.

Rreth nesh

Giga Ndriçimi është një prodhues dhe eksportues i ndriçimit profesional dhe të gjatë. Mbështetur nga mbi 25 vjet prodhim llambë për eksport vetëm, ne kemi shërbyer klientëve në Evropë, Amerikën e Veriut dhe në Amerikën e Jugut në mënyrë të qëndrueshme.

 

Duke filluar nga spotlights më të thjeshta, ndriçimi GIGA ka kushtuar vëmendje për nevojat e klientëve evropianë dhe amerikanë. Ne filluam nga customization mostër të ofruar nga konsumatorët dhe përvojë gradualisht akumuluar në projektimin e prodhimit. Me kuptimin tonë të strukturës së produktit dhe bukurinë e dritës dhe hijes, ne kemi zhvilluar gradualisht dizajnin tonë të produktit.

 

Sot, Giga Ndriçimi ka dy baza prodhimi në qytetin Zhongshan, Provinca Guangdong, Kinë, me më shumë se 1000 produkte. Ne kemi një gamë të gjerë të produkteve. Bazuar në stilin modern, produktet mbulojnë shtëpinë në natyrë, dekorative për komerciale.

 

Ndriçimi Giga ka hyrë në fushën e LED për një kohë të gjatë. Që nga viti 2013, ne kemi zhvilluar vetë sistemin e produkteve LED. Pjesa e produkteve LED është rritur gjithashtu me shpejtësi. Kombinimi i LED dhe shoferit, kontrolli i cilësisë së komponentëve elektrikë dhe aplikimi i pjekur i rehatisë së efektit të dritës janë konkurrueshmëria thelbësore e ndriçimit GIGA.

 

Gjatë 25 viteve të fundit, ndriçimi GIGA ka marrë "Le të gëzojnë njerëzit, rehati dhe ngrohtësinë që kanë origjinën nga drita dhe hija" si vizioni i saj dhe është e angazhuar të përparojë me harton dhe modën më të fundit, por të habitshme në një sistem të përsosur të cilësisë dhe të përballueshme Çmimet.

 

Në vitin 2021, "filozofia e Kyocera" është mishëruar me çdo koleg nga zemra.

 

Më shumë kënaqësi nga klientët tanë në cilësi dhe shërbim më të mirë do të qëndrojnë në prioritet tonë përgjithmonë!

NA KONTAKTONI

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip